پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : پنجشنبه 26 ارديبهشت 1398
کد 56

فرماندار شهرستان سراب:

حفظ ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی یک اصل است

فرماندار شهرستان سراب در جلسه هماهنگی برگزاری مراسمات حماسه آزادسازی خرمشهر، راهپیمایی روز قدس و ارتحال امام خمینی ره و قیام خونین 15 خرداد برای حفظ ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی از طریق برگزاری مراسمات در خور و شان نظام تاکید کرد.
فرماندار شهرستان سراب با تاکید بر زنده نگهداشتن سالروز آزادسازی خرمشهر گفت:  آزادسازی خرمشهر به لحاظ استراتژیک در تاریخ دفاع مقدس اهمیت فوق العاده ای دارد و حرکت بزرگ و در شأن نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می شود.
دکتر ثقفی ادامه داد: فلسفه، اهمیت و جایگاه فتح خرمشهر باید به درستی برای جوانان تشریح گردد تا جوانان با این حرکت تاریخی و سرنوشت ساز دفاع مقدس آشنا شوند.
فرماندار سراب با تأکید برگزاری هر چه باشکوه تر راهپیمایی روز قدس نسبت به سال های قبل، راهپیمایی امسال را دارای اهمیت بسیار زیادی دانست و بر هماهنگی کامل ارگان ها و نهادها  و حضور حداکثری مردم تأکید کرد.
ایشان در ادامه خواستار برگزاری مراسم شایسته ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی ره، و قیام خونین 15 خرداد شد و بر برگزاری برنامه های پربار در شهر و روستاهای شهرستان جهت تبیین اندیشه های امام خمینی ره و فلسفه قیام خونین15 خرداد تأکید کرد.
فرماندار سراب با تأکید بر حفظ وحدت و انسجام در جامعه افزود: برگزاری مراسمات باشکوه ملی و مذهبی، نشان از اتحاد و انسجام بین مسئولین و مردم  دارد.
فرماندار سراب در ادامه با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در سخنرانی اخیر ایشان ادامه داد: با نصب العین نمودن فرمایشات ایشان، باید هر چه در توان مسئولین باشد در جهت رفع موانع و رونق تولید تلاش نمایند.
فرماندار سراب بیان داشت: باید سعی شود تعادل در جامعه برقرار گردد و به لحاظ درآمدی و رفاه جامعه به تعادل برسد، در آن صورت می توانیم به اهداف نظام دسترسی پیدا کنیم و به لحاظ شاخص های توسعه روند رو به رشدی داشته باشیم.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 26 ارديبهشت 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی