چهارشنبه 30 مرداد 1398 19 ذو الحجة 1440 21 اوت 2019
تاریخ : پنجشنبه 18 بهمن 1397
کد 46

فرماندار شهرستان سراب در آئین افتتاح ساختمان بیمه سلامت:

برنامه پایدار زیربنای توسعه کشور است

فرماندار شهرستان سراب در آئین افتتاح ساختمان بیمه سلامت شهرستان سراب که با حضور مدیرکل بیمه سلامت استانف نماینده مردم شهرستان سراب در مجلس و جمعی از مسئولین ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: برنامه پایدار ، زیربنای توسعه کشور است .
فرماندار شهرستان سراب در آئین افتتاح ساختمان بیمه سلامت شهرستان سراب که با حضور مدیرکل بیمه سلامت استانف نماینده مردم شهرستان سراب در مجلس  و جمعی از مسئولین ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  گفت: برنامه پایدار ، زیربنای توسعه کشور است .
وی افزود: ترس استکبار و نظام سلطه از استقرار نظام جمهوری اسلامی در قلب خاورمیانه بود  حفاظت از جمهوریت و اسلامیت نظام امری مهم است.
فرماندار سراب ادامه داد: در این شرایط اقتصادی و تحریمهای ظالمانه ،  دولت آقای روحانی خیلی زیر فشار است و دولت مظلومی است.
فرماندار سراب با تاکید بر پاسخگو بودن دستگاه های اجرایی خاطر نشان کرد: با تمرکز بر روی یک دستگاه پاسخگو باید موانع کاری را از بین ببریم.
شایان ذکراست ساختمان بیمه سلامت با زیربنیایی به مساحت 380 متر مربع در طول 7 ماه به بهره برداری رسید برای افتتاح این ساختمان 7 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 18 بهمن 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی