پنجشنبه 30 خرداد 1398 16 شوال 1440 20 ژوئن 2019
تاریخ : دوشنبه 5 شهريور 1397
کد 18

4 افتتاح و 1 کلنگ زنی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در شهرستان سراب انجام شد

همزمان با چهارمین روز هفته دولت 5 افتتاح و 1 کلنگ زنی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیر کل امور شهرس و شوراها، فرماندار شهرستان سراب و مسئولین شهرستان در بخش مهربان انجام یافت.
همزمان با چهارمین روز هفته دولت 5 افتتاح و 1 کلنگ زنی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیر کل امور شهرس و شوراها، فرماندار شهرستان سراب و مسئولین شهرستان در بخش مهربان انجام یافت.
 مهندس رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مهندس علیخانی، مدیر کل امور شهری و شوراها و هیات همراه صبح امروز همزمان با چهارمین روز هفته دولت وارد شهرستان سراب شدند که در سه راهی روستای خاکی مورد استقبال فرماندار و مسئولین شهرستان سراب قرار گرفت ایشان در بدو ورود پروژه آب و فاضلاب روستای خاکی از بخش مهربان را افتتاح کرد، این پروژه با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال توسط خیر نیک اندیش آقای رضایی نسب به سرانجام رسیده است.
شایان ذکر است به جز افتتاح منبع آب روستای خاکی، منابع آب روستاهای کهدلان و برآغوش نیز از دیگر پروژه های افتتاحات هفته دولت بودند که به صورت نمادین پروژه آب و فاضلاب روستای خاکی افتتاح شد.
همچنین پروژه آبیاری تحت فشار در دوزدزوان که با اعتباری بالغ بر 650 میلیون ریال و در زمینی به مساحت 7 هکتار افتتاح شد که 65 درصد از هزینه آبیاری تحت فشار از محل کمک های بلاعوض دولتی بود.
پس از افتتاحات روستایی و دوزدوزان، مهمانان ویژه شهرستان سراب به شهر مهربان جهت کلنگ زنی مجتمع رفاهی و خدماتی شهرداری مهربان وارد شدند و کلنگ سازی این مجتمع توسط فرماندار شهرستان سراب انجام یافت، این مجموعه با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد تومان در زمینی به مساحت 3000 مترمربع احداث خواهد شد. فرماندار شهرستا ن سراب در آئین کلنگ زنی این پروژه تاکید کرد ا قرار است طی دو سال و قبل از اتمام مسئولیت دولت تدبیر و امید توسط بخش خصوصی اتمام یابد.
از دیگر افتتاحات امروز افتتاح گازرسانی به روستاهای قره بلاغ و دیلم شاه بخش مهربان8750 میلیون ریال، افتتاح پروژه سیل بند و دیوار سنگی روستای دمیرچی بود؛ این پروژه با اعتباری بالغ بر 2500 میلیون ریال و به طول 500 متر و عرض 2000 مترمکعب احداث شده است.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 5 شهريور 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی