جمعه 3 خرداد 1398 18 رمضان 1440 24 مه 2019
تاریخ : پنجشنبه 4 بهمن 1397
کد 38

فرماندار شهرستان سراب در جلسه ساماندهی متکدیان و کودکان خیابانی :

سراب شهر بدون گدا و کودکان کار است

فرماندار شهرستان سراب در جلسه ساماندهی متکدیان و کودکان خیابانی، سراب را شهر بدون گدا و کودکان کار قلمداد کرد و وجود برخی از افراد متکدی را مربوط به خارج از شهرستان دانست.
فرماندار شهرستان سراب در جلسه ساماندهی متکدیان و کودکان خیابانی، سراب را شهر بدون گدا و کودکان کار قلمداد کرد و وجود برخی از افراد متکدی را مربوط به خارج از شهرستان دانست.
فرماندار شهرستان سراب با تبریک نزدیکی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی گفت: تغییر شیوه حکومت و مدل حکومت، از سلطنتی به جمهوری اسلامی، دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی است.
فرماندار شهرستان سراب افزود: در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی لازم است با عقلانیت، تدبیر، نگاه به گذشته و امید به آینده نقاط مثبت انقلاب اسلامی را به مردم بگوییم و برنامه هایی که برای پشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی کار امد و مفید هستند را پیش از پیش به کار ببندیم و انشالله انقلاب اسلامی باشتاب بیشتری به کار و بلوغ خود ادامه دهد.
فرماندار سراب ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی (ره) از ثمرات جمهوری اسلامی در جهت کمک و حمایت از نیازمندادن پایه ریزی شد و جزو اولین سازمان هایی بود که تاسیس شد و لازم است کمیته امداد به صورت هدفمند به این افراد کمک کند.
رئیس ستاد ساماندهی متکدیان ادامه داد: لازم است متکدیان و کودکان بدسرپرست و بی سرپرست توسط نهادهای حمایتی شناسایی شوند و تحت پوشش قرار گیرند و حتما باید اورژانس اجتماعی وارد عمل شود و به محض مشاهده، یک سری حمایتهایی از این کودکان صورت دهد.
فرماندار سراب تصریح کرد: هر چقدر ساماندهی این افراد به نحو صحیح صورت گیرد آسیب های اجتماعی نیز از سطح جامعه کاسته می شود، لازم است خیریه ها نیز هم پای بهزیستی و کمیته امداد به میدان بیایند و از افراد واجد شرایط حمایت نمایند.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 4 بهمن 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی