جمعه 28 دي 1397 12 جمادى الأولى 1440 18 ژانویه 2019
تاریخ : سه شنبه 27 آذر 1397
کد 35

فرماندار شهرستان سراب:

تشدید اجرای طرح نظارتی در آستانه شب یلدا

ایرج ثقفی فرماندار سراب از تشدید اجرای طرح نظارتی در آستانه شب یلدا خبر داد و گفت :برای نظارت و بازرسی بر واحد های صنفی در این مناسبت 4 تیم بازرسی از ابتدای هفته قیمت کالاهای پرمصرف را در سطح شهرستان سراب رصد می کنند.
ایرج ثقفی فرماندار سراب از تشدید اجرای طرح نظارتی در آستانه شب یلدا خبر داد و گفت :برای نظارت و بازرسی بر واحد های صنفی در این مناسبت 4 تیم بازرسی از ابتدای هفته قیمت کالاهای پرمصرف را در سطح شهرستان سراب رصد می کنند
وی افزود: تأمین به‌ موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهم‌ترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب‌ و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آن‌ها در ایام منتهی به شب یلدا انجام می‌شود.
رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان سراب گفت :از ابتدا هفته بازرسان ستاد تنظیم بازار از انواع اقلام پرمصرف از جمله آجیل ،شیرینی ،میوه وتره وبار در سطح شهر به صورت گشت های شبانه روزی بازرسی های لازم را انجام می دهند و در صورت مشاهده تخلف با متخلقان برخورد خواهد شد.
ثقفی گفت: در چند روز اخیر 20 پرونده تخلف تشکیل شده است که عمده تخلف این واحد های صنفی عدم درج قیمت ،گران فروشی،گذشت تاریخ مصرف و کم فروشی بیان کرد و گفت:با متخلفان به سرعت برخورد قضایی خواهد شد.
ثقفي اضافه كرد : از شهروندان سرابي تقاضا دارم در صورت مشاهده هرگونه تخلف با شماره ١٢٤ستاد خبري سازمان صنعت و معدن و تجارت شهرستان سراب تماس حاصل نمايند.
فرماندار شهرستان سراب در پایان گفت: از ابتدا سال تا به امروز بيش از ٢٠٠٠ بازرسي در سطح شهر از واحدهاي صنفي انجام شده است كه ١١١پرونده تخلف  تشكيل شده است
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 27 آذر 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی