سه شنبه 20 آذر 1397 04 ربيع الثاني 1440 11 دسامبر 2018
تاریخ : پنجشنبه 1 آذر 1397
کد 32

فرماندار شهرستان سراب:

ضرورت آسان تر شدن حق دسترسی مردم به خدمات سلامت

فرماندار شهرستان سراب در جلسه مشترک هئت رئیسه دانشکده علوم پزشکی سراب بر ضرورت آسان تر شدن حق دسترسی مردم به خدمات سلامت تاکید کرد.
ایرج ثقفی ، فرماندار شهرستان سراب در نشست مشترک با هئیت رئیسه دانشکده علوم پزشکی سراب گفت: خدمت درحوزه سلامت و تلاش برای التیام درد بیماران رسالت بزرگ و مقدسی است.
 
وی با تاکید برحق دسترسی آسانتر مردم به خدمات پزشکی یاداورشد:اجرای طرح تحول سلامت دردولت تدبیر و امید موجبات رضایتمندی مردم را فراهم ساخت.
 
رئیس مجمع سلامت شهرستان سراب اجتماعی کردن مقوله سلامت را موجب احساس مسئولیت همگانی در جامعه نسبت به حوزه سلامت عنوان کرد و افزود: دانشکده علوم پزشکی سراب ظرفیت مهمی برای توسعه شهرستان است.
 
ثقفی ضمن اعلام آمادگی برای همراهی با تیم مدیریتی دانشکده علوم پزشکی تصریح کرد:وحدت و همدلی رمز موفقیت و توسعه است
 
فرماندارسراب آموزش ضمن خدمت کارمندان دولت را مورد تاکید قراردادو یاداورشد:باید اموزش های رفتارسازمانی و مشتری مداری به طور مستمر جریان داشته باشد.
 
فرماندار سراب وجود مدیریت در سایه در ادارات و سازمان ها را آفت توسعه و تعالی سازمان و مانع بزرگ درتحقق اهداف آن اداره عنوان کرد و تصریح کرد: مدیران ما باید تمام هم و غم و توان خود را درجهت تحقق اهداف و رسالت سازمانی خود صرف کنند و دغدغه دیگری نداشته باشند.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 1 آذر 1397
  • ساعت 09
  • توسط کاربر روابط عمومی
نظرات شما
captcha refresh