جمعه 28 دي 1397 12 جمادى الأولى 1440 18 ژانویه 2019
تاریخ : دوشنبه 14 آبان 1397
کد 29

فرماندار شهرستان سراب در یوم الله ۱۳ آبان:

تثبیت انقلاب اسلامی و به نمایش گذاشتن اتحاد و انسجام ملی ثمره 13 آبان است

ایرج ثقفی، فرماندار شهرستان سراب راهیپمایی یوم الله 13 آبان را در جهت تثبیت انقلاب اسلامی و به رسمیت شناختن ایران در مجامع بین المللی عنوان کرد.
ایرج ثقفی، فرماندار شهرستان سراب راهیپمایی یوم الله 13 آبان را در جهت تثبیت انقلاب اسلامی و به رسمیت شناختن ایران در مجامع بین المللی عنوان کرد.
وی ادامه داد:  کسانی که امنیت، اقتدار و حاکمیت ملی ما را تهدید نمایند و کشور ما را به رسمیت نشناسند دشمن ما محسوب می شوند.
فرماندار سراب اظهار کرد: اقدام دانشجویان پیرو خط امام (ره) در آبان 58 یک حرکت کاملا برخاسته از اراده دانشجویان برای تثبیت انقلاب بود که باعث تثبیت انقلاب در دنیا و به رسمیت شناختن کشور ایران در مجامع بین المللی به غیر از مستکبران شد و دشمنی آمریکا از آن زمان شروع شد.
وی افزود: ترامپ میخواهد با 13 آبان خود، 13 آبان ما را کمرنگ کند ولی این اتفاق تا زمانی که اتحاد بین ما مستحکم باشد اتفاق نخواهد افتاد.
رئیس مراسمات شهرستان بیان کرد: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در 13 آبان در سال 58  باعث شد دنیا به این باور برسند که در ایران انقلاب شده و رژیم شاهنشاهی سرنگون شده است و هر سال با برگزاری راهپیمایی 13 آبان خاطره ان روزها تجدید می گردد و به دنیا و آمریکا می گوییم حرکت ما حرکت دیپلماتیک و بین المللی است
فرماندار سراب خاطرنشان کرد:  دولت و رئیس جمهور به فکر مردم است، با تمام قوا سعی دارد اوضاع اقتصادی را سامان دهد و نگذارد بیش از این مردم فشار اقتصادی متحمل شوند و برای تحقق این امر باید مردم و دولت با هم باشند و از اختلاف پرهیز کنند و هر کس حوزه مربوط به خود را مدیریت کند و به وظیفه خود عمل کند تا بتوانیم از بحران های موجود به بهترین شکل عبور کنیم.
 
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 14 آبان 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی