جمعه 28 دي 1397 12 جمادى الأولى 1440 18 ژانویه 2019
تاریخ : شنبه 12 آبان 1397
کد 28

فرماندار شهرستان سراب

شاخص ارزیابی مدیران، نحوه مدیریت و تعامل آنها با مردم است

ایرج ثقفی، فرماندار شهرستان سراب در جلسه شورای اداری شاخص ارزیابی مدیران را نحوه مدیریت و تعامل مدیران را با مردم عنوان کرد.
ایرج ثقفی، فرماندار شهرستان سراب در جلسه شورای اداری شاخص ارزیابی مدیران را نحوه مدیریت و تعامل مدیران را با مردم عنوان کرد.
وی ادامه داد: ما حکمرانان حکومتی هستیم، حاکمیت در مقابل مردم در حوزه های مسائل مختلف امنیتی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی وظایفی دارد که باید به آن عمل نماید.
فرماندار سراب ضمن تاکید بر مردم دار بودن مسئولین افزود: مسئولین در رابطه با مردم وظایفی دارند که لازم است به نحو صحیحی به این وظایف عمل گردد و در اصل مدیران و مسئولین، رعیت مردم و مردم ارباب ما هستند. مردم زحمات زیادی برای انقلاب کشیده اند، در راهپیمایی ها، انتخابات و در مراسمات مذهبی و ملی همواره از انقلاب دفاع کرده اند، مردم شایسته خدمتگزاری هستند.
وی ضمن قدردانی از زحمات نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و استفاده از ظرفیت ایشان ادامه داد: وظیفه مجلس قانون گذاری است و برای همگان ضروری است از قوانین مصوب مجلس تابعیت نمایند، باید از ظرفیت نماینده مجلس در شهرستان سراب به نحو صحیحی و برای درخواست های مهم استفاده شود.
فرماندار سراب خواستار رسیدگی صحیح به مسائل ارباب رجوع شد و افزود: اگر ارباب رجوع وارد اتاق مسئولی شود و ناراضی برود، مسئول در قبال آن مسئولیت خیانت کرده است.
رئیس شورای اداری خواستار حل و فصل مسائل مربوط به ارباب رجوع در ادارات شد و اظهار کرد: مسئولین باید در وهله اول مسائل و مشکلات مربوط به ارباب رجوع را حل و فصل نمایند و در صورتی که مشکل حل نشد، به مراجع بالادستی ارجاع داده شود.
 ثقفی در ادامه بر نظم و انضباط ، حفظ اسرار اداری، احترام  به آداب و رسوم ملی و مذهبی، شرکت در نماز جمعه، احترام به علما و روحانیون، تقویت روحیه ورزشی، حفظ وحدت، حضور به موقع در جلسات، حفظ شأن و جایگاه مدیریت تاکید کرد.
فرماندار شهرستان سراب در پایان با دعوت از مدیران، مسئولین، اقشار مختلف مردم به راهپیمایی 13 آبان خاطرنشان کرد: اهمیت راهپیمایی 13 آبان امسال بیش از گذشته احساس می شود و ضروری است مردم و مسئولین در یک صف، بار دیگر اقتدار و صلابت و وحدت و یکپارچگی خود را به جهانیان نشان دهند.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 12 آبان 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی